Size Özel Sunduklarımız

Size Özel Sunabileceklerimiz

Profesyonel yayın hizmeti

Türkiye genelinde bilinirliği ve güvenirliği anlamında kendini kanıtlamış olan Uzman Kariyer Yayınları, eğitim sürecinizi daha verimli hale getirecektir. Öğrencilerinizin beklentilerini tam anlamıyla karşılayacak ürün çeşitliliği ve nitelikli içerik ile sizlere sorunsuz bir çalışma süreci yaşatacaktır. Tecrübelerimiz ışığında elde ettiğimiz birikimle beklentilerinizin farkında olarak sizler için “en az sorun” ilkesiyle hizmet sunmaktayız. Yayınlarınızı Eğitim sürecinizi göz önünde bulundurarak dönemsel açıdan planlı ve programlı şekilde sizlere ulaştırmaktayız. Yaşanabilecek olası olumsuzluklara karşı önceden önlem almakta ve yaşanacak sorunun sorumluluğunu almaktan da kaçınmamaktayız. Bu sorumluluk anlayışı ile en kısa sürede sizi memnun etmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Dershane işleyişi ve sorunlara karşı çözüm önerileri

Biliyoruz ki sizler yılların tecrübesine sahip ve işine karşı oldukça özenli eğitimcilersiniz. Bu noktada aynı hassasiyeti paylaşıyor, sizlere işiniz ile ilgili ortak fikir anlayışı ile yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Kurumunuzun bulunduğu il içerisinde ve yakın çevresinde gözlemlediğimiz dinamikleri ve bunların kuruma yansımalarını birlikte tartışmayı öneriyoruz. Bu noktadan ileriye atacağınız adımlarda ”iki kere” düşünmek ve en doğru karara ulaşmak için sorunları ve çözümleri paylaşmak istiyoruz.

Ulusal reklam desteği

Alanında saygın ve etkili bir konuma sahip bir yayınevi olarak, hizmet verdiğimiz kitlenin olumlu tepkilerinden aldığımız güçle insana verdiğimiz değerin karşılığını fazlasıyla almaktayız. Gün geçtikçe bu durum artarak devam etmektedir. Ulusal anlamda markamızın bilinirliği yükseltmek amacıyla planlı ve programlı bir biçimde hedef kitlemize ulaşabileceğimiz etkili alanları kullanmaktayız. Gerek internet siteleri gerekse de farklı reklam mecraları aracılığıyla yürüttüğümüz bu süreci promosyon, fuar ve stant çalışmalarının yanı sıra kitapevlerinde kullanılan çeşitli görsellerle de desteklemekteyiz. Markamıza yaptığımız tüm yatırımların sizlere ve bizlere sağlayacağı faydaların bilinciyle daima etkili ve yaygın yolları tercih ederek reklam politikalarımıza bu doğrultuda yön vermekteyiz.

Eğitim ve Kadro desteği

Sürekli gelişen ve gün geçtikçe rekabet şartlarının arttığı bir sektörde olduğumuzu biliyor ve bu doğrultuda geride kalmamanın yanı sıra daima ilkleri ortaya koymayı hedef seçiyoruz. Seçtiğimiz bu hedefin zor ve ağır şartlar gerektirdiğini bunların üstesinden gelebilmenin yollarını araştırıyoruz. Durağan bir süreci yaşamaktansa gelişmeyi ve geliştirmeyi tercih ediyoruz. Eğitimin bireyler üzerindeki etkisini biliyor ve bu noktada daima bilinçlenmeye ve bilgilerimizi aktarmaya oldukça önem veriyoruz. Personelimizin yaptığı işe olan hâkimiyetini sağlamak için hizmet içi eğitimlerden başlayarak bunu iş ortaklarımızla da yürütme çabası gösteriyoruz. Bunun yanında hizmet verdiğimiz alanda “eğitimci” faktörü çok önemli bir unsurdur. Bu önemli unsuru hem kurumun ilkelerini arayarak hem de zamanında kuruma kazandırarak herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadan sunduğumuz hizmetin bir parçası haline getiriyoruz.

Profesyonel dershane otomasyon sistemi

KPSS, ALES, DGS ve AÖF gibi alanlarda profesyonel dershanecilik anlayışı ve dershaneciliğe yönelik yazılım olanaklarının sınırlılığı ve hatta yetersizliği net bir biçimde göze çarpmaktadır. Size sunacağımız otomasyon sistemi tamamen YGS, SBS vb. sınavlara yönelik dershanecilik mantığından bağımsız olarak hazırlanmıştır. Sistemin temel mantığı grup kurgusu üzerinden yürümekte olup dershanenin işleyişine dair birçok uygulamaya hızlı ve yerinde çözümler sunacak bir yapıdadır.

Web sitesi ve kurumsal kimlik oluşturulması

Kurumunuza ait duyuru, kampanya, sınav sonucu, taksit bilgileri, performans ölçümü ve daha birçok uygulamanın yer aldığı dinamik bir web sitesinin oluşturulması sizleri büyük bir iş yükünden kurtaracaktır. Kendinizi daha iyi tanıtabilmenin, insanlara karşı oluşturulan ilk imajın karar verme aşamasında en önemli unsur olduğunu biliyor ve bu yaklaşımla hareket ediyoruz.

Sosyal etkileşim alanlarında temsil, tanıtım ve duyuru olanağı

Hedef kitlemizin yoğun olduğu noktalarda oluşturmuş alanları ve yapılacak olan çalışmaları birlikte yürütmek gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle yerel ve ulusal anlamda etkileşimlerin birleşiminden çok daha faydalı ve etkili sonuçlar doğuracağını biliyoruz. Kurumunuzun yerel yada bölgesel anlamda düzenlediği faaliyetlerin bilinirliği ve etkisini yükseltecek çözüm önerileri sunuyoruz. Kullanacağınız materyallerin standart ve aynı çizgiye sahip olması kurumsallığı ve o kurumun işine karşı olan özenini ortaya koyar. Bu noktada sizlere tasarım desteği ve standart uygulamalar sunarak profesyonel ve pratik biçimde uygulama olanağı sunuyoruz.

Fuar ve üniversitelerde yapılacak olan yerel tanıtımlara ilişkin güç birliği

Yayınevimizin katıldığı fuar organizasyonlarında aynı il içerisinde bulunan kuruma ilişkin tanıtımın yapıldığı bir alan tahsis ediyoruz. Kuruma ilişkin tanıtım materyallerinin sunulması, bilgilendirme yapılması ve önkayıt vb. uygulamalarını n yapılmasının bu noktada önemli bir katkı sunacağını düşünüyoruz. Üniversite kampüslerinde kurumun yapacağı tanıtım ve stant çalışmalarına ilişkin görsellerin sunulmasının yanı sıra promosyon amacıyla kullanılacak olan materyallerin temini konusunda destek veriyoruz.

Portföyümüzde bulunan kimselere tanıtım ve reklam desteği

Yaptığımız farklı çalışmalar neticesinde geniş bir portföy oluşturmakta ve bu portföyü etkili bir biçimde kullanmaktayız. İlgili kimselere doğrudan ulaştırılacak her bilginin iki taraf içinde önemli faydası olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda birçok kritere göre filtrelemeler yaparak etkili ve kalıcı izler bırakmayı amaçlıyoruz. Bu süreci ilgili bölgedeki kurumumuzla paylaşmayı oldukça önemli ve değerli buluyoruz.

Seminer organizasyonları

Kurumun öğrencilerine yönelik tanıtım, bilgilendirme, sınav sistemi, test tekniği, stres ve başa çıkma yolları, soru çözüm teknikleri vb. içeriklerde olan seminer organizasyonlarının düzenlemesi kurumun birçok açıdan öne çıkmasını sağlayacak etkinlikler arasındadır. Bu tür organizasyonlarda kurumun talepleri doğrultusunda planlama sürecine katkıda bulunuyor, sürecin yönetimini etkili ve verimli hale getiriyoruz. Yine kurumun taleplerine göre seminer içeriğine hakim ve sunum yeteneği gelişmiş olan alanında uzman kişilerin sürece dahil edilmesine destek veriyoruz.

El ilanı, afiş, broşür vb. tanıtım materyallerinin tasarım ve uygulama desteği

Yıl içerisinde yürütülen yerel reklam ve duyuru çalışmalara ilişkin tanıtım materyallerinin kurumun kampanyalarına uyarlıyoruz. Kurum içerisinde kullanılacak çeşitli materyallerin ortak şekilde basımı ile kurum başına düşen maliyetlerin uydun hale getirilmesini planlıyoruz.


Bu içerik 12035 defa okunmuştur.
Uzman Kariyer