Sıkça Sorulan Sorular

Web sitemizden alışveriş ile ilgili öğrenmek istediklerinizi aşağıda yer alan daha önce cevaplanmış sorularla, eğer cevabını bulamadıysanız formu doldurup bize ileterek öğrenebilirsiniz.

Uzmankariyer.com sitesinden hangi ödeme şekilleri ile sipariş verebilirim?

Uzmankariyer.comda kredi kartı, havale, posta çeki ve kapıda ödeme yöntemleri ile sipariş verebilirsiniz. Her ödeme şeklinin kendine ait koşulları ve avantajları bulunmaktadır. Lütfen ödeme süreçlerini izleyerek gerekli bilgileri alınız.

Sipariş verdiğim kitap ne kadar sürede elimde olur ?

Sipariş ve teslimat koşullarımızda da yer aldığı gibi bu siparişi verdiğiniz zamana ve bulunduğunuz ile göre değişiklik göstermektedir. Siparişleriniz 3 İş günü içerisinde kargoya verilir. Ürün stoklarımızda mevcut ise aynı gün akşam kargoya verilir ve genellikle 1 - 2 gün içinde adresinize teslim edilir.

Aradığım kitabı sitenizde buldum ama açıklaması ve fiyatlandırması konusunda bir teredütüm var. Bilgilerin doğruluğunu nasıl teyid edebilirim ?

Herhangi bir kitabın açıklamasının yetersiz, eksik veya yanlış olduğunu düşündüğünüz veya fiyat bilgilerinde sorun olduğu kanaatindeyseniz bize Eposta Formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Editörlerimiz en kısa zamanda ilgili kitabın bilgilerini kontrol edip size eposta yoluyla cevap vereceklerdir.

Sitenizden Kredi Kartı ile alışveriş yapmak ne kadar güvenli ?

www.uzmankariyer.com sitesi 2008 yılından beri online Kredi Kartı ile satış yapmaktadır. 256 Bit SSL teknolojisi ve Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Akbank eticaret altyapısını kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde bizim sistemimizde saklanmamaktadır, doğrudan ilgili bankanın yüksek güvenlikli sunucularında işlemleriniz gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Size yardımcı olmadıysa bize mesaj göndermek için lütfen tıklayınız...
Uzman Kariyer