Kullanım Şartları

www.uzmankariyer.com ("Web Sitesi") sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

1- Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı Uzman Kariyer’e aittir.

2- Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı Uzman Kariyer sorumlu kabul edilemez.

3- Üçüncü bir siteye Uzman Kariyer tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan Uzman Kariyer bağlantılarının güvenliğini Uzman Kariyer kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolayı Uzman Kariyer sorumlu tutulamaz.

4- Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı Uzman Kariyer hiçbir şekilde sorumlu değildir.

5- Uzman Kariyer yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.


Bu içerik 21440 defa okunmuştur.
Uzman Kariyer